Чемпіонат Європи з футболу 2020!

Розпочався довгоочікуваний чемпіонат Європи з футболу (2020).На полях Європи стартує ця першість. Наша команда розпочала участь у турнірі зі збірною Нідерландів.

Нову форму збірної України з футболу затвердило УЕФА, відповідно до Правил екіпірування, про це повідомили у Спілці Европейських футбольних асоціацій на запит мас-медіа.

На зовнішнійчастині футболки українських гравців   з’явився напис-Слава Україні! А також обриси мапи України.

Виконком УАФ затвердив футбольні символи України. Відтепер,  разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом Ukraine, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з Тризубом в центрі. Також Виконком затвердив  офіційний футбольний статус гасел – Слава Україні! і –  Героям слава!, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших  вболівальників у рідній країні, і по всьому світу на всіх матчах наших збірних.[1]

Бажаємонашим спортсменам- футболістам перемоги.

Ми за Вас вболіваємо!

Радимо почитати про футбол.

 

Шамбаз, Бернар. Футбольний матч тривалістю в літо [Текст] / Бернар Шамбаз. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 111 с.

Мандзюк, Денис. Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909-1944 [Текст] / Денис Мандзюк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 416с.

Школа футболу [Текст] / Харві, Гілл [та ін.] ; пер. з англ. Н. Лавської; іл. Б. Бонда; фотогр. К. Кола. – Київ : Країна Мрій, 2012. – 258 с.

Тільманн, Крістіан. Геть з поля, хлопці! [Текст] / Крістіан Тільманн ; пер. з нім. І. Андрущенко ; худож. А. Котова. – Київ : Грані-Т, 2007. – 86 с.

Тільманн, Крістіан. Обман не робить чемпіоном [Текст] / Крістіан Тільманн ; пер. з нім. С. Матіяш ; худож. А. Котова . – Київ : Грані-Т, 2007. – 104 с.

Про свої враження, з пропозиціями, ідеями, запитаннями пишіть нам на емейл – http://lawyerblog.odb.poltava.ua/- юридичний блог Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного у розділ «Запитай у юриста».

_______________________

[1] Українська асоціація футболу(с) 2021.https://uaf.ua/