Міжнародний день захисту дітей.

Щорічно 1 червня в багатьох країнах світу відзначають – Міжнародний день захисту дітей. Цей день був заснований в листопаді 1949 року в Парижі  рішенням  конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.

З того часу у всьому світі, з метою привернення уваги дорослих до дотримання  прав  дітей, їх ролі та місця в суспільстві, захисту неповнолітніх від насильства проходять акції до Дня захисту дітей. І щоб нам бути сильнішими, наблизити Україну до Перемоги, як  батькам, так і державі, потрібно неухильно дотримуватися прав і свобод дитини.

Дуже хочеться, щоб в Україні запанував мир та у кожній оселі була любов та спокій, а дітлахи почували себе в безпеці, адже вони і під час війни мають право відчувати себе дітьми.

Щоб відволіктись від буденних труднощів та  важких подій сьогодення, пропонуємо до Вашої уваги пізнавальну вікторину. В письмовій формі на електронному ресурсі: https://learningapps.org/display?v=pqnvffmxk20 заповни пропуски та отримай діючий нормативно-правовий документ, який встановлює правовідносини  дітей та їх батьків.

Джерело інформації: [Електронний ресурс – Інтернет] /learningapps.org  – Електрон. дані. Інтермедійні та мультимедійні навчальні блоки – Режим доступу: https://learningapps.org/; Відомості Верховної Ради України (ВВР).- 2002. – №21-22, ст.150 – Офіційний текст Закону України (із внесеними змінами).  «Сімейний кодекс України»,   https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2947-14#Text.

Пишіть нам на емейл:http://lawyerblog.odb.poltava.ua/%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b9-%d1%83-%d1%8e%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0блог  юриста Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного у розділ «Запитай у юриста»  або скануйте QR-код.

Підготував:юрисконсульт                           Владислав  БОРЩОВ