Чи важко людині жити за законом?

Шановний читачу, чимало разів  ти чув проте, що закони потрібно знати. Але знання законів – така собі лінія горизонту: начебто і видно, але досягти її неможливо. Це тому, що законів аж надто багато. Їх так багато, що з них можна скласти чималеньку бібліотеку.

Щодня законів стає більше, навіть коли Верховна Рада України у відпустці. Законодавство України складається не лише з «власне» законів, але й з різного роду постанов Кабінету Міністрів, постанов Національного банку, інструкцій, наказів міністерств та відомств, тощо. Ці постанови та інструкції юристи називають «підзаконними актами», і цих актів – десятки (якщо не сотні) тисяч.

А ще юристи мають брати до уваги рішення судів щодо питань, що розглядаються (адже від них залежить, у який спосіб буде застосовано закон, який часто-густо є для пересічного громадянина недуже зрозумілим). Це ж море інформації!

Однак не бійтеся! Розкрию вам «страшну» таємницю, яку плекає юридичне співтовариство: усе знати немає необхідності. Найголовніший секрет юристів – треба просто знати, де знайти необхідну інформацію! Знаєте, де шукати – знаєте відповідь!

Наприклад –  юридичну інформацію можна шукати у бібліотеці чи в Інтернеті або зібрати вдома велику теку юридичної літератури.

Можна щоразу,коли виникне юридична проблема, телефонувати професійному юристу(адже не секрет, що іноді ми читаємо текст, але усвідомити його зміст не можемо, як не намагаємось).

А нашому читачу-користувачу, щоб мати швидкий доступ до відповідей на найбільш злободенні юридичні питання,потрібно звернутися на юридичний блог Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного із запитом у розділі «Запитай у юриста».